Nus Travel
| mapa sajta |
| english | deutsch | français | 日本語 |
pretraga     
      
KOPAONIK-AUTOBUSKI I MINIBUS PREVOZ    |   Autobuske međunarodne karte za Francusku



 Autobuske karte bus grckaautobuske karte za svajcarskuWordle: autobuske karte za Grcku , Autobuske karte za Francusku
spacer

Autobuske karte možete rezervisati pozivom na tel. 011- 630-12-13 , 064-498-3255, 062-96-38-622,
viber +381 62 96 38 622 viber ili porukom na e-mail :office@nusbg.com
INFORMACIJE I REZERVACIJE: pozivom/sms porukom na
062-96-38-622 iz inostranstva +381 62 96 38 622
(za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , datum putovanja, broj pasosai kontakt telefon)

BESPLATNA DOSTAVA NA KUĆNU ADRESU ZA ŠIRI CENTAR BEOGRADA
( minimum 2 karte )

izaberite željenu liniju

CENOVNIK AUTOBUSKE LINIJE ZA ŠVAJCARSKU

Poštovani putnici od 15.12.2016. iz Srbije danima utorak,sreda,petak i subota, kao i polaske iz Švajcarske danima; utorak, četvrtak ,petak i subota , na međunarodnim autobuskim linijama Vrnjačka Banja-Lozana/Cirih
polazak Vranje-Lucern iz Srbije danima: utorak i subota ,
kao i polazak Lucern-Vranje iz Švajcarske danima: utorak i petak
iz Srbije do Basela samo utorkom I subotom,
iz Basela ka Srbiji samo utorkom I petkom


VAZNO OBAVEŠTENJE I PREPORUKA-
*ZA VREME LETNJE SEZONE ILI PRED PRAZNIKE MOLIMO/PREPORUČUJEMO PUTNICIMA DA RANIJE KUPE SVOJE KARTE ZA ŠVAJCARSKU , JER SAMO KUPLJENA KARTA GARANTUJE VAŠU REZERVACIJU
(uplatu možete izvršiti i putem brze uplate u pošti PostNet uputnicom)

REDOVAN AUTOBUSKI PREVOZ IZ SRBIJE ZA ŠVAJCARSKU Bogojević Reisen
polazi iz Srbije ( utorak,sreda,petak i subota iz Srbije )
polazi iz Švajcarske ( utorkom, četvrtkom, petkom i subotom)
iz Srbije preko Madjarske za Zürich (Cirih) i St. Gallen , ostale linije idu preko Italije za Švajcarsku
MOLIMO VAS DA NA VREME REZERVIŠETE VAŠU KARTU

NAPOMENA : Iste cene važe po kategorijama za polazak sa sledećih stanica ; Mrčajevci, Kragujevac, Topola,
Mladenovac, Kraljevo, Vrnjačka Banja, Stopanja, Kruševac, Ćićevac, Paraćin, Ćuprija, Jagodina, Markovac , Aleksinac, Niš, Prokuplje, Aleksandrovac, Boljevac, Zaječar, Negotin, Bor, Svilajnac, Despotovac, Požarevac, Petrovac na Mlavi

Rezervacija sms porukom na +381 62 96 38 622 (za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , mesto polaska /povratka , datume putovanja, broj pasosa i kontakt telefon) ili na e-mail :office@nusbg.com

Informacije o liniji su podljene na red vožnje i cenovnik

Autobuske međunarodne karte za Švajcarsku iz SRBIJE RED VOŽNJE I CENE

ČAČAK - NOVI SAD - BEOGRAD -NIŠ - KRALJEVO -VRNJAČKA BANJA- KRUŠEVAC - ĆUPRIJA

  • Polazak iz Srbije utorak , sreda, petak i subota
  • Polazak iz Švajcarske utorkom, četvrtkom , petkom i subotom
Autobus iz Srbije polazi za Švajcarsku: utorak ,sreda, petak i subota
Autobus iz Švajcarske za Srbiju polazi: utorkom, četvrtkom, petkom i subotom

Red vožnje iz Srbije za Švajcarsku

Polazi iz Srbije: utorak ,sreda, petak i subota
MESTO
VREME
Autobuska stanica
Vranje
11:00 h
autobuska stanica
Vladičin Han
11:30 h
autobuska stanica
Predejane
11:50 h
motel Predejane
Leskovac
12:30 h
autobuska stanica
Doljevac
13:00 h
Doljevac
Niš
13:30 h
autobuska stanica
Aleksinac
14:00 h
autobuske stanice
Ražanj
14:15 h
autobuska stanica
Kraljevo
12:30 h
Kraljevo, Autobuska stanica - peron 22
Vrnjačka Banja
13:10 h
Vrnjačka Banja, Autob. stanica - peron 22
Trstenik
13:30 h
Trstenik, Autobuska stanica
Stopanja
13:45 h
Stopanja, Autobuska stanica
Kruševac
14:15 h
Kruševac, Autobuska stanica
Ćićevac
14:40 h
Ćićevac, Autobuska stanica
Paraćin
15:00 h
Paraćin, Autobuska stanica
Ćuprija
15:30 h
Ćuprija, Autobuska stanica
Jagodina
15:50 h
Jagodina, Autobuska stanica
Markovac
16:15 h
Markovac, Motel Stari Hrast
Beograd
17:45 h
Beograd, Autob. stanica "BAS" - peron 40
Novi Sad
17:45 h
Novi Sad, (Putovanje preko Italije)
Novi Sad
19:15 h
Novi Sad, Autobuska stanica - peron 4
POLAZAK LINIJE IZ ČAČKA
Čačak
14:15 h
Čačak, Autobuska stanica
Mrčajevci
14:45 h
Mrčajevci, Autobuska stanica
Kragujevac
15:15 h
Kragujevac, Autobuska stanica
Topola
16:15 h
Topola, Autobuska stanica
Mladenovac
16:45 h
Mladenovac, Autobuska stanica

Red vožnje iz Švajcarske za Srbiju

Polazi iz Švajcarske : utorkom, četvrtkom i petkom
MESTO
VREME
Autobuska stanica
Genf
13:30 h
Genf, Place Dorcièree
Lausanne
15:00 h
Lausanne, Parking Veledrom
Bern
16:15 h
Bern, Neufeld
Basel
16:00 h
Basel, Gartenstrasse 1
Luzern
18:00 h
Luzern, Neuenkirch pumpa
Lugano
20:30 h
Lugano,Noranko
Zürich
17:00 h
Zürich, Autob. stanica Sihlquai
St. Gallen
18:15 h
St. Gallen, Autob. st. Lagerstrasse 1



CENOVNIK - PRICE LIST - PREISLISTE - LISTE DE PRIX - LISTINO PREZZI - 01.03.2017.
 
Redovna autobuska linija iz Srbije za Švajcarsku - Genf, Lausanne, ,Bern, Basel, Luzern , Lugano, Zürich, St. Gallen
Relacija
Kategorija putnika
ODRASLI
PENZIONERI
STUDENTI (DO 26 GODINA)
ĐACI (OD 12-16 GODINA)
DECA(2-10 GODINA)
PRAVAC
Odrasli
Jedan smer
Odrasli
Povratna
Penzioneri
Jedan smer
Penzioneri
Povratna
stud.-đaci
Jedan smer
stud.-đacii
Povratna
Deca (2-10)
Jedan smer
Deca (2-10)
Povratna
Mrčajevci
jedan smer u švajcarskim francima

100 CHF
povratna karta u švajcarskim francima

180 CHF
jedan smer u švajcarskim francima

80 CHF
povratna karta u švajcarskim francima

150 CHF
jedan smer u švajcarskim francima

90 CHF
povratna karta u švajcarskim francima

160CHF
jedan smer u švajcarskim francima

80 CHF
povratna
karta u švajcarskim francima

130 CHF
Kragujevac
Topola
Mladenovac
Kraljevo
Vrnjačka Banja
Stopanja

povratna karta u dinarima

19.800 RSD
povratna karta u dinarima

16.500 RSD
povratna karta u dinarima

17.600 RSD
povratna karta u dinarima

14.300 RSD

Kruševac
jedan smer
u dinarima

11.000 RSD
jedan smer
u dinarima

8.800 RSD
jedan smer
u dinarima

9.900 RSD
jedan smer
u dinarima

8.800 RSD
Ćićevac
Paraćin
Ćuprija
Jagodina
Markovac


BEOGRAD
i
NOVI SAD

100 CHF

11.000 RSD
180 CHF

19.800 RSD
80 CHF

8.800 RSD
150 CHF

16.500 RSD
90 CHF

9.900 RSD
160 CHF

17.600 RSD
80 CHF

8.800 RSD
130 CHF

14.300 RSD
 
Kategorija putnika
ODRASLI
PENZIONERI
STUDENTI (DO 26 GODINA)
ĐACI (OD 12-16 GODINA)
DECA(2-10 GODINA)
PRAVAC
Odrasli
Jedan smer
Odrasli
Povratna
Penzioneri
Jedan smer
Penzioneri
Povratna
stud.-đaci
Jedan smer
stud.-đacii
Povratna
Deca (2-10)
Jedan smer
Deca (2-10)
Povratna

Užice ,

Požega

100 CHF

11.000 RSD
180 CHF

19.800 RSD
80 CHF

8.800 RSD
150 CHF

16.500 RSD
90 CHF

9.900 RSD
160 CHF

17.600 RSD
80 CHF

8.800 RSD
130 CHF

14.300 RSD

Čačak

100 CHF

11.000 RSD
180 CHF

19.800 RSD
80 CHF

8.800 RSD
150 CHF

16.500 RSD
90 CHF

9.900 RSD
160 CHF

17.600 RSD
80 CHF

8.800 RSD
130 CHF

14.300 RSD


Odrasli
Jedan smer
Odrasli
Povratna
Penzioneri
Jedan smer
Penzioneri
Povratna
stud.-đaci
Jedan smer
stud.-đacii
Povratna
Deca (2-10)
Jedan smer
Deca (2-10)
Povratna
Aleksinac
jedan smer u švajcarskim francima

100 CHF
povratna karta u švajcarskim francima

180 CHF
jedan smer u švajcarskim francima

80 CHF
povratna karta u švajcarskim francima

150 CHF
jedan smer u švajcarskim francima

90 CHF
povratna karta u švajcarskim francima

160CHF
jedan smer u švajcarskim francima

80 CHF
povratna
karta u švajcarskim francima

130 CHF
Niš
Prokuplje
Aleksandrovac
Boljevac
Zaječar
Negotin
jedan smer
u dinarima

11.000 RSD
povratna karta u dinarima

19.800 RSD
jedan smer
u dinarima

8.800 RSD
povratna karta u dinarima

16.500 RSD
jedan smer
u dinarima

9.900 RSD
povratna karta u dinarima

17.600 RSD
jedan smer
u dinarima

8.800 RSD
povratna karta u dinarima

14.300 RSD
Bor
Svilajnac
Despotovac
Požarevac
Petrovac na Mlavi
DECA OD 0-2 GOD
GRATIS
Za grupe popust po dogovoru 

Besplatni Internet u autobusima , Besplatni ketering
Bogojević Reisen daruje svim putnicima besplatni ketering tokom putovanja. Putnicima je dostupna besplatna večera, doručak i desert posle obroka. Za večeru ćemo Vam poslužiti izuzetno ukusan i kvalitetan hladni sendvič, a kao desert posle večere poslasticu i voće. Za doručak Vam nudimo topli doručak i poslasticu kao desert. Usluga besplatnog keteringa je dostupna tokom cele godine i važi za sva putovanja preduzeća Bogojević Reisen. Sigurno i udobno putovanje autobus iz Srbije do Švajcarske utorak,petak i subota ili autobus iz Švajcarske do Srbije utorkom, četvrtkom i petkom autobusima Bogojević Reisen


VAZNO OBAVEŠTENJE I PREPORUKA-
*ZA VREME LETNJE SEZONE ILI PRED PRAZNIKE MOLIMO/PREPORUČUJEMO PUTNICIMA DA RANIJE KUPE SVOJE KARTE ZA ŠVAJCARSKU , JER SAMO KUPLJENA KARTA GARANTUJE VAŠU REZERVACIJU
(uplatu možete izvršiti i putem brze uplate u pošti PostNet uputnicom)

ZA VISE INFORMACIJA KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM TELEFONA 062-96-38-622 Ili na e-mail :office@nusbg.com

Pozivom na telefonski broj/sms porukom na 062-96-38-622 ili iz inostranstva +381 62 96 38 622  možete rezervisati Vašu kartu (za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , datum putovanja i kontakt telefon) ili na e-mail :office@nusbg.com

 

    • Transferi u Srbiji

    • Aleksandrovac, Boljevac, Zaječar, Despotovac,

    • Bor, Negotin, Svilajnac,

    • Aleksinac, Niš, Prokuplje

    Transferi u Švajcarskoj

    Montreux, Vevey, Romont, Fribourg, Düdingen,

    Biel / Bienne, Solothurn, Deitingen, Niederbipp,

    Oensingen, Gunzgen, Olten, Sursee,

    Aarau, Lenzburg, Brugg, Windisch, Baden, Wettingen, Schaffhausen, Winterthur,

    Wädenswil, Glarus, Sargans, Buchs, Haag

Korisne informacije

Za putnike koji imaju potrebu reršavanja dokumentacije ili Vam je potrebna neka druga informacije , možete pogledati na linku ambasade Švajcrske

Švajcarska Ambasada

Formulari za vizu i informacije regulisanja boravka u Švajcarskoj

 

ZA VIŠE INFORMACIJA OKO KARATA I REZEREVACIJA KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM TELEFONA
011- 630-12-13 , 062-96-38-622
Ili na e-mail :office@nusbg.com

Pozivom na telefonski broj /sms porukom na 062-96-38-622 iz inostranstva +381 62 96 38 622 možete rezervisati Vašu kartu (za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , datum putovanja i kontakt

 

 

HILANDAR - KAKO DOĆI DO MANASTIRA?
Uputstvo za hodočasnike
 
HILANDAR Srpska Carska Lavra Manastir Hilandar se nalazi na poluostrvu Atos, koje se zove i Sveta Gora, to je jedno od tri velika poluostrva na Halkidikiju u Grčkoj. Na Svetoj Gori postoji 20 manastira, skitova i monaških naseobina, koje su organizovane. Administrativno sedište Svete Gore je u mestu Kareja na Svetoj Gori, tu se nalazi Sveštena Opština u kojoj se nalaze predstavnici (antiprosopi) svih 20 svetogorskih manastira.

 


  Kursna lista

Youth Budget Accommodation

  Vesti:

 


Copyright © 2005-2012 NUS Inc. All Rights Reserved.
All trademarks and registered trademarks appearing on the NUS  are the property of their respective owners.
For problems or assistance with this site, email us: office@nusbg.com