Nus Travel
| mapa sajta |
| english | deutsch | français | 日本語 |
pretraga     
      
KOPAONIK-AUTOBUSKI I MINIBUS PREVOZ    |   Autobuske međunarodne karte za Francusku



 Autobuske karte bus grckaautobuske karte za svajcarskuWordle: autobuske karte za Grcku , Autobuske karte za Francusku
spacer

Autobuske karte za Švedsku možete rezervisati pozivom na tel.011- 761-43-62, 064-498-3255,
062-96-38-622 ,
viber +381 62 96 38 622 viber ili porukom na e-mail :office@nusbg.com

INFORMACIJE I REZERVACIJE: pozivom/sms porukom na
062-96-38-622 iz inostranstva +381 62 96 38 622
pozivom/sms porukom na 064-498-3255, 062-96-38-622 ,
ili porukom na e-mail :office@nusbg.com
INFORMACIJE I REZERVACIJE: pozivom/sms porukom na 062 96 38 622 iz inostranstva sms porukom +381 62 96 38 622


(za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , datum putovanja, broj pasosai kontakt telefon)

trenutno IMA SLOBODNIH MESTA
BESPLATNA DOSTAVA NA KUĆNU ADRESU ZA ŠIRI CENTAR BEOGRADA ILI POSTEKSPRES ZA TERITORIJU SRBIJE
( minimum 2 karte )

10 EURA POPUSTA NA POVRATNE KARTE IZ SRBIJE KUPLJENE 15 DANA PRE PUTOVANJA
(DECA IMAJU 5 EURA POPUSTA)

izaberite željenu liniju

CENOVNIK AUTOBUSKE LINIJE ZA DANSKU I ŠVEDSKU


POLAZI IZ SRBIJE SUBOTOM
18.11. trenutno ima mesta

POLAZI IZ ŠVEDSKE/DANSKE
15.11.2017. trenutno ima mesta

VAZNO OBAVEŠTENJE I PREPORUKA-
*ZA VREME SEZONE ILI PRED PRAZNIKE MOLIMO/PREPORUČUJEMO PUTNICIMA DA RANIJE KUPE SVOJE KARTE ZA ŠVEDSKU , JER SAMO KUPLJENA KARTA GARANTUJE VAŠU REZERVACIJU
(uplatu možete izvršiti i putem brze uplate u pošti PostNet uputnicom)

REDOVAN AUTOBUSKI PREVOZ IZ SRBIJE ZA DANSKU I ŠVEDSKU
polazak iz Srbije subota i dolazi sledeći dan po redu vožnje
polazak iz Danske/Švedske sreda i dolazi sledeći dan po redu vožnje
MOLIMO VAS DA NA VREME REZERVIŠETE VAŠU KARTU

NAPOMENA:
CENOVNIK JE PODELJEN NA CENOVNIK ZA ŠVEDSKU I DANSKU + Red vožnje Švedska - Danska - Srbija

Rezervacija sms porukom na +381 62 96 38 622 (za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , mesto polaska /povratka , datume putovanja, broj pasosa i kontakt telefon) ili na e-mail :office@nusbg.com

Informacije o liniji su podljene na red vožnje i cenovnik

Autobuske međunarodne karte za Švedsku i Dansku iz SRBIJE RED VOŽNJE I CENE

KLADOVO-NEGOTIN-ZAJEČAR-PARAĆIN-BATOČINA-BEOGRAD-NOVI SAD-SUBOTICA

  • Polazak iz Srbije Subota
  • Polazak iz Švedske/Danske Sreda
polazak iz Srbije subota i dolazi sledeći dan po redu vožnje
polazak iz Danske/Švedske sreda i dolazi sledeći dan po redu vožnje

POLAZAK IZ SRBIJE : SUBOTA , POLAZAK IZ ŠVEDSKE I DANSKE SREDA

CENOVNIK AUTOBUSKE LINIJE ZA ŠVEDSKU
MESTO POLASKA
Kategorija putnika
ODRASLI
PENZIONERI
DECA 6-12G
DECA 0-6G
MESTO POLASKA
MESTO DOLASKA
Odrasli
Jedan smer
Odrasli
Povratna
Penzioneri
Jedan smer
Penzioneri
Povratna
Deca
(do 12g)
Jedan smer
Deca
(do 12g)
Povratna
Deca
(do 6g)
Jedan smer
Deca
(do 6g)
Povratna
KLADOVO
NEGOTIN
ZAJEČAR
PARAĆIN
BATOČINA
STOCKHOLM
SODERTALJE
ESKILSTUNA
KUNGSOR
NORRKOPING
LINKOPING
149
221 €
142 €
210 €
110€
166 €
84
119 €
KLADOVO
NEGOTIN
ZAJEČAR
PARAĆIN
BATOČINA
JONKOPING
VARNAMO
LJUNGBY
138
210 €
131 €
200 €
99 €
155 €
78
110 €
BEOGRAD
NOVI SAD
SUBOTICA
STOCKHOLM
SODERTALJE
ESKILSTUNA
KUNGSOR
NORRKOPING
LINKOPING
138
216 €
131 €
205 €
99 €
155 €
78
110 €
BEOGRAD
NOVI SAD
SUBOTICA
JONKOPING
VARNAMO
LJUNGBY
133
203 €
126 €
192 €
94 €
149 €
73
105 €
KLADOVO
NEGOTIN
ZAJEČAR
PARAĆIN
BATOČINA
HELSINBORG
LANDSKRONA
MALMO
128
200 €
122 €
190 €
95 €
144 €
73
106 €
KLADOVO
NEGOTIN
ZAJEČAR
PARAĆIN
BATOČINA
GOTEBORG
VARBERG
FALKENBERG
HALMSTAD
133
207 €
126 €
197 €
100 €
145 €
78
110 €
BEOGRAD
NOVI SAD
SUBOTICA
HELSINGBORG
LANDSKRONA
MALMO
123
196 €
116 €
186 €
89 €
134 €
67
100 €
BEOGRAD
NOVI SAD
SUBOTICA
GETEBORG
VARBERG
FALKENBERG
HALMSTAD
130
200 €
123 €
190 €
95 €
144 €
73
106 €

* Plaćanje u dinarima , cene u € su informativnog karaktera .

POLAZAK IZ SRBIJE : SUBOTA , POLAZAK IZ ŠVEDSKE I DANSKE SREDA

CENOVNIK AUTOBUSKE LINIJE ZA DANSKU
MESTO POLASKA
Kategorija putnika
ODRASLI
PENZIONERI
DECA 6-12G
DECA 0-6G
MESTO POLASKA
MESTO DOLASKA
Odrasli
Jedan smer
Odrasli
Povratna
Penzioneri
Jedan smer
Penzioneri
Povratna
Deca
(do 12g)
Jedan smer
Deca
(do 12g)
Povratna
Deca
(do 6g)
Jedan smer
Deca
(do 6g)
Povratna
KLADOVO
NEGOTIN
ZAJEČAR
PARAĆIN
BATOČINA
HELSINGOR
HILLEROD
FREDERIKSVERK
KOBENHAVN
NAESTVED
134
216 €
127 €
205 €
99 €
162 €
76 €
122 €
BEOGRAD
NOVI SAD
SUBOTICA
HELSINGOR
HILLEROD
FREDERIKSVERK
KOBENHAVN
NAESTVED
122
203 €
116 €
193 €
93 €
149 €
68 €
115 €

* Plaćanje u dinarima , cene u € su informativnog karaktera .

Red vožnje Švedska - Danska - Srbija
Autobus stiže po redu vožnje

Dolazak po stanicama:

Red vožnje iz Srbije za Švedsku - Dansku
Polazi iz Srbije: subota , Polazak iz Dankse i Švedske: sreda
POLAZAK IZ SRBIJE
VREME
Autobuska stanica
KLADOVO
00:30
Bus stanica
NEGOTIN
02:00
Bus stanica peron 6
ZAJEČAR
03:00
Bus stanica
PARAĆIN
04:00
Bus stanica peron 2
BATOČINA
04:30
Bus stanica
BEOGRAD
07:00
Bus stanica peron 40
NOVI SAD
08:00
Bus stanica peron 3
SUBOTICA
09:30
AS peron 4
DOLAZAK JE SLEDEĆI DAN
VREME
Autobuska stanica
NAESTVED/Næstved
09:00
Vandtårnet
KOPENHAGEN/København
09:30 
Reventlowsgade 20
Hillerød
11:00  
Frederiksborghallen
Frederiksværk
12:00 
Station
Helsingør
 11:30
Station
Espergærde
11:00
Station
Malmö
13:00 
Drottningtorget
Landskrona
12:00
Centralstation
Helsingborg
12:00
Hamntorget
Halmstad
13:30
Eurostop
Falkenberg
14:00 
McDonalds
Varberg
14:30
Q8 (E6)
Göteborg
15:00
Nils Ericsons Terminal 51 - 56
Jönköping
16:45 
Eurostop
Linköping
16:00
Biltema Ikea
Norrköping
16:30
Statoil Hotel Scandic
Katrineholm
19:00
Järnvägsstation
Kungsör
18:30 
Q8
Eskilstuna
21:15
Köp centar Prem
Strängnäs
22:00
Statoil E20
Södertälje
19:30
Statoil Hotel Scandic
Stockholm
20:00
Statoil / Ikea Kungens kurva

 

 


 

Za grupe popust po dogovoru 

ZA VISE INFORMACIJA KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM TELEFONA 062-96-38-622 Ili na e-mail :office@nusbg.com

Pozivom na telefonski broj/sms porukom na 062-96-38-622 ili iz inostranstva +381 62 96 38 622  možete rezervisati Vašu kartu (za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , datum putovanja i kontakt telefon) ili na e-mail :office@nusbg.com

 

  • Putnik je dužan da bude na polaznom mestu 30 min. pre polaska, vremena naznačenog u redu voznje. Molimo Vas da obratite pažnju da ne odgovaramo za zakašnjenja prouzrokovana zbog tzv. "više sile" (vremenske nepogode, saobraćajna gužva, gužva na graničnim prelazima i sl).
    Dežurni telefon u autobusu za bliže informacije o vremenima stizanja:
    • Švedska:  + 46 (0)70 406 32 91
    • Danska:   + 45 22 10 48 57
    • Srbija:      + 381 (0)63 72 16 522
    • BiH:         + 387 (0)61 898 622

Dozvoljena količina prtljaga su dve standardne jedinice (koferi ili putne torbe) veličine 80cm x 70cm x 20cm. Molimo Vas da ekstra prtljag , prilikom rezervacije karata, blagovremeno prijavite kako bismo mogli za njega rezervisati mesto i izbeći probleme koji mogu nastati zbog manjka prtljažnog mesta.

ZA VISE INFORMACIJA KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM TELEFONA 062-96-38-622 Ili na e-mail :office@nusbg.com

Pozivom na telefonski broj /sms porukom na 062-96-38-622 iz inostranstva +381 62 96 38 622 možete rezervisati Vašu kartu (za rezervaciju je potrebno poslati Ime i Prezime putnika , datum putovanja i kontakt

 

 

HILANDAR - KAKO DOĆI DO MANASTIRA?
Uputstvo za hodočasnike
 
HILANDAR Srpska Carska Lavra Manastir Hilandar se nalazi na poluostrvu Atos, koje se zove i Sveta Gora, to je jedno od tri velika poluostrva na Halkidikiju u Grčkoj. Na Svetoj Gori postoji 20 manastira, skitova i monaških naseobina, koje su organizovane. Administrativno sedište Svete Gore je u mestu Kareja na Svetoj Gori, tu se nalazi Sveštena Opština u kojoj se nalaze predstavnici (antiprosopi) svih 20 svetogorskih manastira.

 


  Kursna lista

Youth Budget Accommodation

  Vesti:

 


Copyright © 2005-2012 NUS Inc. All Rights Reserved.
All trademarks and registered trademarks appearing on the NUS  are the property of their respective owners.
For problems or assistance with this site, email us: office@nusbg.com